O mne

Volám sa Andrea a za to, že som tu a píšem tento blog, vďačím svojím priateľom, ktorí ma podporujú a stále pri mne stoja. Som vďačná a hrdá, na to že som obklopená tými správnymi ľuďmi. Práve im ďakujem za moje úspechy. Do mojich produktov vkladám kus zo seba, mojej energie a hlavne lásky. Tak ako som vďačná svojim priateľom, som vďačná aj svojim zákazníkom, ktorí mi svojou spätnou väzbou dávajú chuť a motiváciu tvoriť ďalej.

Ako to všetko vzniklo?

Som predovšetkým mamina svojej už 17r. dcérky. Po jej narodení sa nám zmenil život od základov a to predovšetkým tým, že jej osud nedoprial zdravie. Je iná ako bežné deti a celý môj život začal napredovať iným smerom aj preto, že som na dcérku zostala sama.

Svoj čas a prácu prispôsobujeme jej, tak aby bola šťastná, spokojná a aby jej nič nechýbalo. Všetko začalo tým, že sa jej časom prejavili rôzne alergie a kožné problémy spojené s pubertou. Vyskúšala som čo sa dalo, až som sa rozhodla siahnuť po prírodnej kozmetike, ktorú som si vyrobila doma sama podľa tradičných receptov. Tak vzniklo moje prvé mydlo. 🙂

Mydlo s bambuckým maslom

Najviac ma potešilo, keď som zistila, že prírodná kozmetika naozaj pomáha a robí doslova zázraky. Kožné problémy mojej dcéry sa zmiernili a časom pominuli. Docielila som to čo som chcela, aby mala krásnu zdravú pleť bez rôznych kožných problémov.

V prírodnej kozmetike som pokračovala ďalej, a tak vznikli ostatné produkty telové maslá, balzamy na pery a nakoniec aj sviečky. Sviečky milujem, často ich používam a samozrejme aj v tomto prípade som musela začať používať sviečky, ktoré sú 100% prírodné a bez alergénov.

Moja dcérka

Príroda nám dáva dary o ktorých ani nevieme a niekedy robí aj zázraky. Moja dcéra je pre mňa zázrak, ktorý mi dala príroda a ten nebýva každý deň 🙂

Dávajme svojmu telu, len to najlepšie čo môžeme čerpať z dostupných prírodných surovín a možno nás niekedy prekvapí a dá nám zázrak

Ja som si nakoniec našla prácu a aj relax. Každá negatívna zmena v našom živote nám niečo zoberie a niečo dá. Mne dala úžasnú dcéru, ktorá ma naučila žiť a prácu, ktorú naozaj milujem.

Andrea

Návrat hore