Šľahané mydlo s aktívnym uhlím

Hmotnosť: 150g

Balenie: v skle

Cena: 17,90 €


Vlastnosti: Mydlo s aktívnym uhlím má vynikajúce čistiace vlastnosti. Napomáha svojou schopnosťou viazať na seba škodliviny, nečistoty a nadbytočný kožný maz. Hĺbkovo čistí a uvoľňuje upchaté póry. Zanecháva pokožku čistú a vyhladenú. Používa sa na mastnú pleť, ktorá je problematická a tvoria sa na nej vyrážky. Pokožku nedráždi, je bez vedľajších účinkov. Bambucké maslo má výrazné antioxidačné vlastnosti, podporuje tvorbu kolagénu, pri čom dopomáha k obnove elasticity. Zároveň zabezpečí potrebnú hydratáciu pokožky a obohatí ju o vitamíny A , E a F, ktoré napomáhajú k ošetreniu a skrášleniu. Na čistenie pleti je toto mydlo najideálnejšie.

INCI: Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Butyrospermum Parkii Butter.

Vôňa: Brigitte – vôňa plná čistoty a sviežosti /ruža, konvalinka, magnólia/

Typ pokožky: mastná, problémová pleť

Použitie: Šľahané mydlo naneste na pokožku v malom množstve a pridajte trochu vody. Krúžením a masírovaním mydlo aplikujte, kým sa nevytvorí jemná pena. Na záver dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote do 25oC. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a chránte pre15d mrazom.

Varovanie: Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Forma: Krémová

Značka: Andrea Original


Návrat hore